ديدار با مربي و پيشكسوت كوهنوردي فارس توسط ( اكادمي كوهنوردي اوج باشگاه شیراز جوان ) 

چهارشنبه, آذر 10, 1389 11:50:00 ب.ظ

مسولين آكادمي كوهنوردي اوج شيراز در نشست 2 ساعته با استاد شاهين عارف نيا ديداري دوستانه داشته و در مورد كارهاي انجام گرديده ( آكادمي اوج) و طرح برنامه هاي آينده آن گفتگو وتبادل نظر داشتن . لازم به ذكر است استاد شاهين عارف نيا در بخش هايي از اين آكادمي فعاليت دارند و از اعضاي هيات مديره اين آكادمي مي باشند كه حضورشان باعث دلگرمي همكاران و علاقه مندان به كوهنوردي اصيل ؛ كلاسيك و با فرهنگ و اخلاق معنوي آن مي باشد .

ادامه مطلب
 

اعزام نخستين گروه گشايش مسير بر روی ديواره بن رود دنا 

پنجشنبه, آذر 04, 1389 09:58:00 ب.ظ
اين برنامه كه به صورت مشترك با گروه كوهنوردي پارس شميران و باشگاه كوهنوردي و اسكي شيراز جوان برگزار مي گردد از روز گذشته (3 / 9 / 89) آغاز گرديد. پنج نفر از سنگنوردان و كوهنوردان اعزامي در قالب دو گروه براي صعود و پشتيباني و امداد وارد منطقه بن رود دنا گرديدند؛ صعود اين عزيزان از پگاه فردا بر روي ديواره سترگ اين كوه كه به آبپخش (خط الرس) 4000 متري دنا خواهد رسيد تا چند برنامه ديگر با توجه به شرايط آب و هواي ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب
 

دريافت پروانه دوچرخه سواري 

دوشنبه, آذر 01, 1389 11:39:00 ق.ظ

باشگاه ورزشي شيراز جوان به عنوان نخستين باشگاه رسمي استان فارس موفق به دريافت مجوز دوچرخه سواري از سوي اداره تربيت بدني فارس و هيات دوچرخه سواري استان گرديد. در اين راستا به حضور مربيان گرامي دوچرخه سواري آقايان محمد رضا چالاك .كورش دوست و پوريا بهپور و همچنين مسوول كارگروه دوچرخه كوهستان اين باشگاه آقاي مرتضي امين رعنايي كه نهايت تلاش خود را در اين اقدام و همكاري در برگزاري برنامه ها دوچرخه كوهستان اين باشگاه داشته اند تبريك عرض مي گردد.

ادامه مطلب
 

برگزاری باشکوه مراسم روز کوهنورد فارس 

شنبه, آبان 08, 1389 08:53:00 ب.ظ

دیروز 7 / 8 / 89 مراسم باشکوه کوهنورد با حضور حدود 2500 نفر در کوهچنار مهارلو برگزار گردید. در این مراسم که توسط هیات کوهنوردی استان فارس برگزار گردید از 40 گروه و باشگاه رسمی کوهنوردی و آموزشگاه فعال کوهنوردی فارس تقدیر گردید در بخشی از مراسم مدیر کل منابع طبیعی استان فارس جناب آقای مهندس غلامی ومدیر کل محیط زیست فارس جناب آقای مهندس ابراهیمی با حضور مربیان ، پیشکسوتان و کوهنوردان استان فارس سخنانی پیرامون منابع طبیعی و محیط زیست خطاب به علاقه مندان و کوهنوردان ایراد کردند در این مراسم یاد و خاطر شهدای کوهنوردی فارس گرامی داشته شد در پایان طی یک مسابقه علمی به شرکت کنندگان هدایایی اهداء گردید.

ادامه مطلب
 

روز بزرگداشت کوهنورد فارس 

یکشنبه, آبان 02, 1389 08:48:00 ب.ظ
بنا بر رسم قدیمی کوهنوردان فارس امسال نیز چون گذشته برنامه روز کوهنورد را در جمعه این هفته (89 / 8 / 7 ) در مکان کوهچنار مهارلو با حضور کوهنوردان استان ، خانواده گرامیشان و دیگرعلاقه مندان در ساعت 10 این روز آغاز و با برگزاری برنامه های گوناگون فرهنگی ،ورزشی تا ساعت 13 ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب
 

تسلیت به جامعه کوهنوردی 

ﺳﻪشنبه, تير 01, 1389 11:03:00 ق.ظ

با تقدیم عرض تسلیت حضور خانواده محترم و داغدار مرحومه خانم صدیقه نیک سرشت با آرزوی صبر از درگاه ایزد منان برای بازماندگان و شادی روح آن مرحومه مغفوره همنورد از دست رفته مان و ابراز همدردی مجدد اعضاء محترم باشگاه کوهنوردی و اسکی شیراز جوان ، قطعه شعری تقدیم حضور خانواده آن عزیز از دست رفته و مربی ارزنده و با اخلاق می گردد.

ادامه مطلب
 

تبریک برای قبولی همنوردان عزیزمان  

یکشنبه, مهر 19, 1388 10:27:00 ب.ظ
 

طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون کوهنوردی که ساعاتی قبل منتشر شد باشگاه کوهنوردی و اسکی شیراز جوان قبولی همنوردان عزیزمان آقای محمد حسین رحمان ستایش و خانم روشنک کی نیا در دوره مربی گری درجه 3 کوهپیمایی را تبریک گفته و اعلام می دارد این دوره از تاریخ 26 مهر لغایت 1 آبان در کلاردشت برگزار خواهد شد. ضمن آرزوی موفقیت روزافزون این دوستان، باشگاه کوهنوردی و اسکی شیراز جوان به داشتن چنین همنوردانی بر خود می بالد.برای این عزیزان آرزوی تعالی و پیشرفت در همه شئون زندگی کرده و صمیمانه به ایشان تبریک میگوئیم .

ادامه مطلب
 

برگزاری مراسم روز کوهنورد استان فارس  

جمعه, مهر 10, 1388 10:22:00 ب.ظ
با توجه به برگزاری مراسم روز کوهنورد استان فارس (مطابق ادوار گذشته و برنامه عملیاتی هیأت) در تاریخ جمعه 1/8/88 در منطقه کوه چنار مهارلو که امسال بنام پیشکسوت فقید و بنیان گذار روز کوهنورد استان فارس زنده یاد رسول عارف نژاد تحت عنوان «به یاد عارف» نامگذاری گردیده است، ضمن دعوت به حضور سبز جنابعالی در مراسم فوق، خواهشمند است دستور فرمایند به منظور گسترش فرهنگ کوهپیمایی عمومی، برگزاری هرچه باشکوهتر و نیز ارج نهادن به مقام پیشکسوتان، اساتید و خادمین به ورزش کوهنوردی نسبت به برگزاری همزمان برنامه ای مشابه تحت عنوان «به یاد عارف» با حضور عموم علاقمندان به طبیعت و کوهپیمایی در آن شهرستان اقدام مقتضی معمول و از نتیجه این هیأت را مطلع نمایند.
ادامه مطلب
 

نمايشگاه عکس باشگاه کوهنوردي و اسکي شيراز جوان 

جمعه, مرداد 02, 1388 11:16:00 ب.ظ
((گربدينسان زيست بايد پاک من چه ناپاکم اگر ننشانم از ايمان خود چون کوه ردپايي بر فراز بي بقاي خاک))
برگزاري نمايشگاه عکس باشگاه کوهنوردي و اسکي شيراز جوان از فراز تا فرود ايران -قله دماوند تا کوير شهداد شامل 54 عدد از عکس هاي:
  • ساره نجوا
  • امير نوروزي
  • سعيد بوجار
  • محسن احمدي نسب
ادامه مطلب
 

سایت هیات کوهنوردی استان فارس 

دوشنبه, تير 22, 1388 11:12:00 ب.ظ
 

كوهنوردي فقط يك ورزش نيست بلكه شيوه اي براي زندگي كردن است . هيات كوهنوردي و صعود هاي ورزشي استان فارس با پشتوانه سترگ پيشكسوتان ، مربيان آگاه و دلسوز و خيل عاشقان مصفا به اين ورزش انسان ساز بيش از نيم قرن است كه شكل يافته و رسالت مهم و ارزشمند ترويج فرهنگ كوهنوردي را عهده دار است . در اين راستا هيات كوهنوردي و صعود هاي ورزشي استان فارس در گامي مهم موفق گرديد با رويكردي تازه به كوهنوردي و صعود هاي ورزشي بر اساس تعين وضعيت موجود و ترسيم چشم انداز چهار ساله ورزش كوهنوردي فارس برنامه راهبردي و نيز برنامه عملياتي خود را در جهت توسعه و بالندگي كمي و كيفي ابعاد گوناگون اين ورزش را در محور هاي اساسي استعداد يابي ، آموزش و نخبه پروري و همچنين در بعد همگاني و نوجه به شهرستانهاي تابعه ارائه نمايد .

ادامه مطلب
 
صفحه 18 از 18 << < 11 12 13 14 15 16 17 18