ارسال شده توسط شاهپور امرالهی دوشنبه, شهریور 22, 1389 12:24:00 ق.ظ

باشگاه کوهنوردی و اسکی شیراز جوان در راستای اشاعه و گسترش و تعمیم ورزش کوهنوردی و در جهت توسعه فعالیت های خود و رسالت سنگینی که در این زمینه بر عهده دارد اقدام به ایجاد اولین آکادمی کوهنوردی کشور نموده است ، این مهم اقدامی شایسته و زیر بنایی و پایه در زمینه های علمی و عملی این ورزش و در جهت توانمند سازی همنوردان گرامی می باشد .

صعود

آکادمی کوهنوردی اوج که با اساسنامه ای انحصاری و مجزا ولی در پوشش این باشگاه فعالیت خود را همزمان با میلاد مسعود کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) آغاز نموده است در گام اول سلسله مباحث پیش بینی شده ، راه اندازی با اویت دو بخش :

1- مدرسه کوهنوردی

2- تعاونی و فروشگاه لوازم کوهنوردی

در برنامه خود مد نظر داشته و مورد تصویب اولین هیات موسس و مدیره این آکادمی قرار گرفت .

در جلسات مختلف ، با حضور این اعضا اساسنامه و کلیات اجرایی آکادمی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که با تعاملات چندین ساعته منجر به نتیجه نهایی گردید .

آنچه به اطلاع تمامی همنوردان عزیز هم استانی می رساند این است که که ما بر آنیم تا ورزش کوهنوردی را به صورت علمی عرضه کنیم و سمت و سوی آن پرورش کوهنوردانی است با بار علمی و فهیم و با عنایت به اینکه ورزش کوهنوردی دارای مباحث گسترده ای با موضوعات متنوع می باشد لزوم فراگیری و داشتن آگاهی های لازم می باشد لزوم فراگیری و داشتن آگاهی های لازم علمی و کسب مهارت های ضروری را دو چندان می کند که لازمه و بخش جدایی ناپذیر از ورزش کوهنوردی و دست یازیدن به ارتفاعات بلند وعبور از دیواره های صعب العبور و بازدید از اعماق تاریک غارهاست .

ایجاد آکادمی کوهنوردی با هدفهای والای پیش بینی شده ضرورت انکار ناپذیری است که در دوران سرعت پیشرفت تکنولوژی و علم به مثابه بارانی است بر زمین تفدیده ، لذا شایسته است کوهیاران عزیز این دیار آکادمی را به عنوان مامن و خواستگاه خود فرض و این جایگاه ارزشمند را از آن خود دانسته و دست اتحاد و یاری به سازندگی و تکامل آن بدهیم که می تواند افتخار بزرگ این مرزوبوم کهن باشد و نقطه عطفی در شکوفایی کوهنوردی این دیار .

و اما آشنایی و توضیحاتی پیرامون :

1- مدرسه کوهنوردی : این مدرسه که با هدف صرفا" آموزش کلاسیک مباحث پایه کوهنوردی به صورت علمی و عملی پایه ریزی شده است در بخش اول فعالیت خود عزیزانی را که برای اولین بار افتخار همنوردی با آنان را پیدا می کنیم به فراگیری اصول اولیه کوهنوردی و پایه دعوت می نماید . تا با شرکت در کلاسهای مذکور اصول اولیه و قبل از کارآموزی را فراگیرند که مراحل و پروسه کار در اساسنامه مدرسه پیش بینی گردیده است و در این راستا تمامی همنوردان و کوهیاران عزیز با مراجعه به این سایت و اطلاع از تاریخ و نحوه کلاس ها می توانند نسبت به نام نویسی اقدام و از این کلاس ها بهره مند گردند و هیچ محدویتی از نظر سن و جنسیت وجود نداشته و تنها ظرفیت کلاس ها در حال حاضر محدود است .

2- تعاونی و فروشگاه لوازم کوهنوردی : یکی از مشکلاتی که همنوردان گرامی با آن روبرو بوده و موجب نگرانی آنها می باشد تهیه لوازم گران قیمت کوهنوردی و اجرای

علمی و کسب مهارت های ضروری برنامه های پر هزینه آن است . اصول پیش بینی شده در اساسنامه تعاونی نگرانی ها را کاسته و ما را به داشتن و تجهیز وسایل کوهنوردی و اجرای برنامه های پرهزینه پوشش

می دهد . با عضویت در این تعاونی می توان از تسهیلات و مزایای آن بهره مند شد .

1- پرداخت ورودی 15 هزار تومان و ماهانه 3 هزار تومان و پس از یک سال دریافت وام خرید وسایل کوهنوردی و ابزار مورد نیاز .

2- از ابتدا می توانید وسایل مورد نیاز خود را فهرست کرده و در مدتی کوتاه دارای آن شوید و به صورت اقساط باز پس نمایید .

3- هزینه کرایه خودرو برای برنامه های طولانی و پر هزینه را با دریافت تسهیلات به راحتی انجام دهید و به صورت اقساط بازگردانید .

4- هزینه های شرکت در دوره های کوهنوردی پرهزینه ویا اجرای برنامه های برون استانی و برون مرزی را با دریافت تسهیلات و با خیال راحت و فراق بال به انجام برسانید .

5- آرزوی ما سلامتی شما و اجرای برنامه هایی بدون حادثه است اما از آنجایی که ورزش کوهنوردی ورزشی پر خطر وحادثه ساز است در صورت بروز حادثه و سانحه ای می توانیداز تسهیلات ما برای درمان اولیه و خدمات پزشکی و درمانی خود بهره مند گردید .

در پایان ، پیشاپیش از تمامی عزیزانی که ما را در این راه یاری و مدد می رسانند و آکادمی را به قدوم خود مزین می نمایند سپاس گذاریم .

در انتظار دیدار شما

آدرس : شیراز بوستان خلد برین ساختمان

کلاه فرنگی کانون جهاندیدگان دفتر باشگاه

کوهنوردی و اسکی شیراز جوان ( آکادمی )

ساعت پذیرایی : 17 لغایت 20 یکشنبه ها

تلفن همراه : 09173141078 کرمی

09171119251 معتمد

ارسال نظر برای این مورد بسته شده است